KONDICIONIERIŲ PILDYMAS IR REMONTAS

Kondicionierių pildymas Panevėžyje

Proteros servise teikiame automobilių kondicionierių pildymo (1234y šaldymo reagentu) bei remonto paslaugas. Šiuos darbus atliekame kokybiškai, greitai bei už prieinamą kainą.

Kondicionierių pildymas ir jo remontas yra viena iš pagrindinių paslaugų, kurių mūsų klientai teiraujasi šiltuoju sezonu, todėl mums yra svarbu darbus atlikti greitai bei kokybiškai.

Automobilio kondicionieriaus pildymą bei remontą mūsų specialistai atlieka specialiu kondicionieriaus užpildymo aparatu.

Pirmiausia, aparato pagalba yra ištraukiamas šaldiklis iš kondicionieriaus sistemos (jei jo yra). Sistema yra išvaloma nuo mechaninių priemaišų, drėgmės, atskiriamas tepalas. Po išvalymo proceso švarus šaldiklis yra panaudojamas pakartotinai. Kadangi kondicionieriaus sistemoje naudojamas šaldiklis nedegraduoja bei visiškai nekeičia savo savybių, pakartotinas šio šaldiklio naudojimas nekeičia bei neįtakoja kondicionieriaus darbo.

Sukuriant vakuumą, iš kondicionieriaus sistemos pašalinamos nesikondensuojančios dujos (oras ir kt.) bei drėgmė. Tuomet į sistemą įpilamas reikiamas kiekis tepalo, specialių dažų, švytinčių ultravioletinėje šviesoje (UV dažai) ir pabaigoje – šaldiklis. Jei kondicionieriaus sistema yra nesandari dėl pažeidimo, nuotėkio vietą nustatome specialia UV lempa ir tuomet gedimą pašaliname.

Kodėl kondicionierių reikia pildyti ?

Daugeliu atvejų, net apie 70 procentų, automobilio kondicionierių reikia pildyti, nes yra šaldiklio nutekėjimas dėl nesandarios sistemos. Jeigu sistema yra užpildoma neatlikus patikrinimo, ją vėl tenka pildyti iš naujo, nes šaldiklis išeina per pažeidimą, esantį Jūsų automobilio kondicionavimo sistemoje. Pagrindinė priemonė tikrinti automobilio kondicionieriaus sistemą – dažai, spindintys ultravioletinėje (UV) šviesoje. Taip pat gali būti naudojamas elektroninis nuotėkio detektorius, patikrinimas azotu ir kt.

Kondicionierių pildymo aparatas su automatine nuotėkio aptikimo funkcija (pagal vakuumo pokytį) gali nustatyti tik ganėtinai didelį nuotėkį, tačiau pagal tokį nustatymą neįmanoma pamatyti, kur leidžia kondicionierius. Taigi tai yra tik pagalbinė priemonė nurodanti, kad reikia ieškoti nuotėkio kitomis priemonėmis.

Kondicionierių pildymas yra gana atsakingas procesas, nes į kondicionierių reikia pilti tokios markės freoną, koks jau buvo naudojamas prieš tai. Kitu atveju galima stipriai pažeisti automobilio kondicionavimo sistemą.

Atliekami darbai:

 • Freono keitimas
 • Freono pildymas
 • Salono filtrų keitimas
 • Kondicionierių pildymas
 • Kondicionierių remontas
 • Kokybiškas kondicionavimo sistemos remontas
 • Dezinfekcija ir blogų kvapų naikinimas
 • Klimato kontrolės remontas
 • Ventiliatoriaus keitimas
 • Radiatoriaus remontas, keitimas

   

Autoservisų tinkle PROTEROS SERVISAS dirbantys meistrai kondicionierių pildymą Panevėžyje atliks pagal visas numatytas procedūras, kad kondicionierius Jums daugiau nebekeltų rūpesčių bei užtikrintų komfortą kiekvieną karštą vasaros dieną.

AUTOMOBILIO AUŠINIMO SISTEMOS ĮKAINIAI

 PASLAUGAKAINA
1Termostato keitimas8,69 - 28,96 €
2Ventiliatoriaus nuėmimas/uždėjimas11,58 - 37,65 €
3Radiatoriaus nuėmimas/uždėjimas14,48 - 57,92 €
4Aušinimo sistemos žarnos keitimas5,79 - 28,96 €
5Salono pečiuko radiatoriaus keitimas28,96 - 144,81 €

KONTAKTAI

Kur mes esame

Aukštaičių g. 29-2, Panevėžys, LT-36203

Įmonės kodas: 148333670

PVM kodas: LT100005894312

Darbo valandos

Pirmadienis 8:00 – 18:00 
Antradienis 8:00 – 18:00
Trečiadienis 8:00 – 18:00
Ketvirtadienis 8:00 – 18:00
Penktadienis 8:00 – 18:00
Šeštadienis nedirbame
Sekmadienis nedirbame

PARAŠYKITE MUMS